24 C
Budapest
szerda, 2020. július 8.

Játékos vetélkedő középiskolásoknak

Mély(k)víz 3. évad (2016 ősz)

A műsorokat a Pax Televízió (országos, vasárnap 18:30-tól), Zugló TV (Zugló), Csaba TV (Békéscsaba), Miskolc Televízió, Kölcsey TV (Nyíregyháza), Veszprém Televízió, Dombó TV (Dombóvár), Kapos Televízió (Kaposvár), Vásárhelyi Televízió (Hódmezővásárhely), Kanizsa TV (Nagykanizsa), Körzeti Televízió Esztergom, Bonyhád TV, Rákosmente TV (Budapest), illetve az Erdélyi Magyar Televízió sugározta.

Az III. évad győztesei kísérő tanárukkal a római jutalomúton

 

Eredmények:

I. helyezett:
Galág Botond Balázs és Takács Péter György, felkészítő tanáruk: Gruber László (Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium)
II. helyezett:
Kiss Péter és Senviczki Ákos, felkészítő tanáruk: Fullár Balázs (Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium)
III. helyezett:
Elter Réka Asztrid és Benyovszky Pál, felkészítő tanáruk: Németh-Szabó Helga (Sopron – Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium)

Mély(k)víz 2. évad (2015 ősz)

A műsorokat a Zugló TV (Budapest), a Csaba TV (Békéscsaba), a Miskolc Televízió, a Kölcsey TV (Nyíregyháza), a Veszprém Televízió, az Ipoly TV (Balassagyarmat), a Dombó TV (Dombóvár), a DSTV Dunaújváros Televízió, a Kapos Televízió (Kaposvár), a Vásárhelyi Televízió (Hódmezővásárhely), a Jász Trió TV (Jászberény), a Kanizsa TV (Nagykanizsa), a Szombathelyi Televízió és a Körzeti Televízió Esztergom sugározta 2015 őszén.

Eredmények:

I. helyezett:
Gerencsér Anna és Süle-Szigeti Bulcsú, felkészítő tanáruk: Kovács Örs (Budapest – Ciszterci Szent Imre Gimnázium)
II. helyezett:
Takács Péter György és Wiandt Péter, felkészítő tanáruk: Gruber László (Bonyhád – Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium)
III. helyezett:
Simon Ruben és Papp Marcell, felkészítő tanáruk: Langstaller András (Veszprém – Davidikum Római Katolikus Középiskolai Kollégium)

Mély(k)víz 1. évad (2015 tavasz)

A műsorokat a Kecskeméti Televízió, a Miskolc Televízió és a nyíregyházi Kölcsey Televízió sugározta 2015 májusában és júniusában.

Az I. évad győztesei a római jutalomúton

Eredmények:

I. helyezett:
Rozsnyói Katalin és Könyves Gábor (Kecskemét – Piarista Gimnázium)
II. helyezett:
Orosz Mercédesz és Tolnai Flórián (Nyíregyháza – Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium)
III. helyezett:
Nagy Sára és Orosz Árpád (Hajdúdorog – Szent Bazil Oktatási Központ)